ATV950U30N4E Частотний перетворювач Altivar 950 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 950 |
| SKU | ATV950U30N4E |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 7,2 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 10,6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 678 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 950 3.0кВт 3-ф/380 ( ATV950U30N4E )
Відгуки про товар
2Олена Кравченко
Наші інженери наполягали на Schneider Electric, тому шукали Altivar 950. В chastotnik.ua швидко знайшли потрібну модель, ATV950U30N4E, 3.0 кВт. Менеджер дуже добре проконсультував по всіх документах, все оформили без проблем. Відвантажили оперативно, Новою Поштою прийшло швидко. Обладнання преміум-класу, надійне, наші хлопці задоволені роботою. Важливо було отримати сертифікати, все було в комплекті. Будемо замовляти ще тут)
Ігор Сидоренко
Брали цей частотник Altivar 950 на модернізацію лінії. Потужність 3.0кВт, що треба. Відразу сподобався клас захисту IP55 – для нашого цеху саме те, пилюка та волога не страшні. Дуже зручно, що є вже вбудований фільтр ЕМС, не треба додатково щось докупляти. Зв'язок по Modbus TCP і Ethernet TCP/IP запрацював з нашим ПЛК без питань, інтеграція пройшла досить гладко. Сподобалось, що Schneider Electric все-таки тримає марку, векторне керування двигуном працює чітко, без ривків. Та і вбудований гальмівний модуль виручив. Трохи габаритний, але за такий функціонал це не критично.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV950U30N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |