ATV950D45N4E Частотний перетворювач Altivar 950 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 950 |
| SKU | ATV950D45N4E |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 88 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 52 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 401 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 950 45.0кВт 3-ф/380 ( ATV950D45N4E )
Відгуки про товар
1Олексій В., інженер КВПіА
Цей Altivar 950 на 45 кВт – звір. Взяли на заміну старому частотнику для керування потужним насосом на нашому виробництві. Що одразу кидається в очі – якість збірки Schneider, тут без питань. IP55 корпус взагалі супер, бо у нас там вологість буває пристойна. Дуже сподобався вбудований ЕМС фільтр, менше головного болю з наводками. Налаштування пройшло доволі швидко, ПІД-регулятор працює стабільно, тримає тиск в системі як треба. Комунікація через Ethernet/Modbus TCP підключилася до нашого SCADA без проблем, всі параметри видно, управляється зручно. Вбудований гальмівний модуль – теж великий плюс, не треба окремо нічого докуповувати. На 88 ампер тримає навантаження впевнено. Ну, і трифазний 380В – класика для таких потужностей. Загалом, Schneider є Schneider, надійність відчувається в кожній деталі.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV950D45N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |