ATV930U30N4 Частотний перетворювач Altivar 930 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 930 |
| SKU | ATV930U30N4 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 7,2 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 4,6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 930 3.0кВт 3-ф/380 ( ATV930U30N4 )
Відгуки про товар
1Максим П.
Ми давно працюємо зі Schneider Electric, і Altivar 930 вкотре підтверджує їхню репутацію. Брали ATV930U30N4 на модернізацію лінії пакування – треба було керувати асинхронним двигуном 3 кВт. Що одразу відмічу, так це зручність інтеграції в нашу систему на базі Ethernet/IP. Підключення по Modbus TCP теж є, що універсально. PID-регулятор відпрацьовує чітко, як годинник, тримає задані параметри без питань. Габарити для такого функціоналу досить компактні, 350х144х206 мм, легко зайшов у шафу. Ну і наявність ЕМС-фільтра та вбудованого гальмівного модуля – це вже стандарт для преміум-сегменту, але приємно, що не довелось докупляти окремо. Вхідних і вихідних сигналів вистачає з головою. Поки що працює без нарікань, стабільний варіант для промисловості)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV930U30N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |