ATV930D11N4 Частотний перетворювач Altivar 930 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 930 |
| SKU | ATV930D11N4 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 23,5 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 7,7 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 409 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 930 11.0кВт 3-ф/380 ( ATV930D11N4 )
Відгуки про товар
2Олена, менеджер з закупівель
Для модернізації цеху шукали перетворювачі частоти. Зупинились на моделях Schneider Electric Altivar 930. З магазином "Частотник" працюємо не вперше, завжди оперативно відвантажують. Цього разу теж все отримали вчасно, документи в порядку. Замовили 11 кВт, ціна відповідає якості такого обладнання. Сам перетворювач надійний, що підтверджується відгуками наших технічних спеціалістів. Важлива була гарантія, тут вона виробника 24 місяці. Все чітко)
Сергій, інженер з АСУТП
Давно працюємо з Schneider Electric, тому вибір частотника ATV930D11N4 на 11 кВт для нової насосної станції був очевидним. Що скажу, він відповідає заявленим характеристикам. Векторне керування працює без нарікань, а вбудований гальмівний модуль дуже доречний для нашого обладнання. Особливо порадувала підтримка Modbus TCP та Ethernet/IP, інтеграція в SCADA пройшла гладко. IP21 теж ок, для нашої шафи підходить. З такими показниками струму на 23.5А при номіналі і 28А в перевантаженні, можна бути спокійним за роботу двигуна.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV930D11N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |