ATV650U55N4E Частотний перетворювач Altivar 650 5.5кВт 3-ф/380
sku: ATV650U55N4E
Є в наявності
79 917 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 650
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 12,7 A
Ступінь захисту по IP: 55
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 650 |
| SKU | ATV650U55N4E |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 12,7 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 10,7 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 678 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 650 5.5кВт 3-ф/380 ( ATV650U55N4E )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1
�
Сергій, інженер з АСУТП
Взяли цей частотник Altivar 650 на 5.5кВт для насосної станції. Що сказати, Schneider тримає марку. Одразу видно, що серія Altivar 650 заточена під серйозні задачі. IP55 корпус взагалі без питань, поставили в цеху, де буває волога і пил, все ок. Дуже сподобалось, як ПІД-регулятор тримає тиск, без стрибків. З нашими насосами 3х380В справляється чудово. Підключились до АСУТП через Ethernet, все швидко запрацювало. І ЕМС фільтр вже вбудований, це теж плюс. Для наших потреб, де стабільність і надійність в пріоритеті, це саме те.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV650U55N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 650 5.5кВт 3-ф/380 ( ATV650U55N4E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV650U55N4E, серії Altivar 650 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV650U55N4E
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV650U55N4E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV650U55N4E