ATV650D45N4 Частотний перетворювач Altivar 650 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 650 |
| SKU | ATV650D45N4 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 88 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 50 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 650 45.0кВт 3-ф/380 ( ATV650D45N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1Андрій Коваленко
Взяли цей частотник Altivar 650 на 45 кВт для модернізації лінії на виробництві. Що сказати, Schneider Electric тримає марку. Зразу видно, що це не бюджетний варіант. Корпус міцний, IP55, можна не переживати за пил чи вологу в цеху. Інтеграція пройшла досить легко, бо є і Ethernet TCP/IP, і Modbus RTU, це дуже зручно для підключення до нашої SCADA системи. Порадував вбудований PID-регулятор, для наших насосів те що треба, стабільно тримає тиск. 88 А номінального струму, під наші двигуни якраз підійшло. Габарити немаленькі, але для такої потужності це очікувано, 910 на 290 на 340 мм. Вага 50 кг, але це ж промислове обладнання. Клеми зручні, все підключилось без проблем. Загалом, дуже задоволені функціоналом і надійністю.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV650D45N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |