ATV650D22N4E Частотний перетворювач Altivar 650 22.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 650 |
| SKU | ATV650D22N4E |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 46,3 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 20,6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 678 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 650 22.0кВт 3-ф/380 ( ATV650D22N4E )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1Сергій К.
Взяли цей частотник Schneider Altivar 650 на 22 кВт для нашої насосної станції. Що сказати, апарат серйозний. IP55 корпус взагалі без питань, для нашого цеху це принципово, бо пилюки вистачає. Налаштовували його під векторне керування, двигуни працюють дуже плавно, без ривків. PID-регулятор тримає тиск ідеально, не доводиться постійно корегувати. З інтеграцією в нашу систему АСУТП теж все добре, через Modbus підключили без проблем. Schneider є Schneider – якість тут відчувається в кожній деталі, від клем до меню. Розміри, звісно, не маленькі, але для такого класу обладнання це очікувано.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV650D22N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |