ATV630U75N4 Частотний перетворювач Altivar 630 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 630 |
| SKU | ATV630U75N4 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 16,5 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 7,7 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 409 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 630 7.5кВт 3-ф/380 ( ATV630U75N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1Олексій В.
Поставили цей Schneider Altivar 630 на лінії розливу, замінили старий, який вже своє відпрацював. Щодо Altivar, то тут питань немає. Це Schneider, тут вже репутація працює сама на себе. Потужність 7.5кВт, як раз для нашого движка підходить. Що мені подобається, так це його комунікаційні можливості. З нашою системою автоматизації на ПЛК він підружився без проблем через Modbus RTU, а ще є купа інших протоколів, якщо що. PID-регулятор працює дуже стабільно, дозволяє точно підтримувати потрібний режим роботи. По габаритах він доволі компактний для такої потужності, в шафу став нормально. Фільтр ЕМС вбудований, це теж плюс, не треба додатково нічого ставити. Загалом, надійний та функціональний частотник. Працює як годинник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV630U75N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |