ATV630U07N4 Частотний перетворювач Altivar 630 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 630 |
| SKU | ATV630U07N4 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| У режимі другої потужності | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 2,2 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 4,5 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 630 0.7кВт 3-ф/380 ( ATV630U07N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1Олег К.
Недавно ставили ATV630U07N4 на лінію вентиляції в цеху, замість старого пускача. Потужності 0.7кВт вистачило на наш движок. Що скажу, Schneider Electric є Schneider. Хоч і дорожче, але надійність відчувається одразу. Вбудований ПІД-регулятор – це дуже круто, бо можна чітко тримати параметри повітря. З комунікацією теж порядок, Modbus RTU працює, підключили по Ethernet TCP/IP до АСУТП без танців з бубном. Входи/виходи (3 аналогових, 6 дискретних) дозволяють гнучко налаштувати систему. Вага 4.5 кг, розміри норм, помістився в існуючу шафу. Працює стабільно, не гуде, фільтр ЕМС на борту. Це вже не перший Altivar у нас, і завжди без проблем.)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV630U07N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |