ATV630D55N4 Частотний перетворювач Altivar 630 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 630 |
| SKU | ATV630D55N4 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 106 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 56,5 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 922 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 323 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 630 55.0кВт 3-ф/380 ( ATV630D55N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1Олег К.
Поставили цей частотник Altivar 630 на насосну станцію, що обслуговує виробничий цех. Потужність 55 кВт, для наших задач те що треба. Schneider Electric як завжди тримає марку — працює стабільно, без збоїв. Налаштування не викликало проблем, особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, дозволив точно тримати потрібний тиск у системі. Є векторне керування, що для нас було важливо. Підключили його до нашої SCADA через Modbus RTU без жодних заморочок, все інтегрувалось як по маслу. Відчувається надійна промислова машина, габарити хоч і значні, але для шафи управління це не критично. Фільтр ЕМС вбудований, це теж плюс.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV630D55N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |