ATV340U30N4 Частотний перетворювач Altivar 340 3.0 кВт 3x380
sku: ATV340U30N4
Є в наявності
31 073 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 340
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 9.3 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340U30N4 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 2.10 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 3.0 кВт 3x380 ( ATV340U30N4 )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Брали цей частотник Altivar 340 на 3 кВт для конвеєра, який треба було точно регулювати. Поставили, підключили, налаштування через векторний режим без енкодера пройшло досить швидко. Сподобалось, що тут вже вбудований гальмівний модуль, не треба було окремо докупати резистор, зекономили місце в шафі. І ПІД-регулятор добре тримає задані параметри. Schneider як завжди, надійно. Є купа входів/виходів, та й Modbus RTU для зв'язку з контролером без проблем завівся. Для своїх задач він якраз.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340U30N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 340 3.0 кВт 3x380 ( ATV340U30N4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV340U30N4, серії Altivar 340 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV340U30N4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV340U30N4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV340U30N4