ATV340U22N4 Частотний перетворювач Altivar 340 2.2 кВт 3x380
sku: ATV340U22N4
Є в наявності
24 960 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 340
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 7.2 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340U22N4 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.2 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 1.80 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 2.2 кВт 3x380 ( ATV340U22N4 )
Відгуки про товар
1
�
Сергій М.
Поставили цей частотник Schneider Altivar 340 на 2.2 кВт для керування двигуном конвеєра. що сказати, Schneider тримає марку. габарити невеликі, в шафу вліз без проблем - ширина 85 мм для 2.2 кВт це норм. Вбудований гальмівний модуль дуже доречний, не треба окремо нічого докупати. підключення клем просте, є всі потрібні входи-виходи, ще й Modbus RTU для зв'язку з системою. працює стабільно, без збоїв, як і очікувалось від Schneider. задоволений вибором, хоч і ціна трохи кусається, але воно того варте)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340U22N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 340 2.2 кВт 3x380 ( ATV340U22N4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV340U22N4, серії Altivar 340 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV340U22N4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV340U22N4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV340U22N4