ATV340U07N4 Частотний перетворювач Altivar 340 0.7 кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340U07N4 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.8 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 1.70 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 0.7 кВт 3x380 ( ATV340U07N4 )
Відгуки про товар
1Валентин К.
Поставили цей частотник Altivar 340 на невеликий конвеєр в цеху. Це Schneider, тут і говорити багато не треба, якість завжди на рівні. 0.7 кВт потужності вистачає з головою для нашого движка. Сподобалось, що PID-регулятор вже вшитий, це спрощує налаштування. Зручно, що є Modbus RTU, підключив до нашого ПЛК без проблем. I/O теж норм, три аналогових входи, можна гнучко підключити датчики. Розміри приємно здивували, досить компактний, 85 мм шириною, в шафу вписався ідеально. Є вбудований гальмівний модуль, теж плюс. Працює стабільно, без нарікань, як і очікувалось від цього бренду.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340U07N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |