ATV340D22N4E Частотний перетворювач Altivar 340 22.0 кВт 3x380
sku: ATV340D22N4E
Є в наявності
91 763 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 340
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 62 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340D22N4E |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 62 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 10.20 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 908 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Глибина | 309 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 22.0 кВт 3x380 ( ATV340D22N4E )
Відгуки про товар
1
�
Олександр К.
Цей частотник Schneider Altivar 340 на 22 кВт ми брали для заміни старого. Сподобалось, що він має вбудований гальмівний модуль, не треба окремо докупляти. Для нашого двигуна, який постійно працює з навантаженням, векторне керування без датчика положення валу – якраз те, що треба. З ПІД регулятором налаштували підтримку тиску в системі. Schneider – це завжди надійність, хоч і ціна кусається, але воно того варте. Комунікацію по Ethernet налаштували без проблем, зручно моніторити з АСУТП.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340D22N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 340 22.0 кВт 3x380 ( ATV340D22N4E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV340D22N4E, серії Altivar 340 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV340D22N4E
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV340D22N4E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV340D22N4E