ATV340D22N4 Частотний перетворювач Altivar 340 22.0 кВт 3x380
sku: ATV340D22N4
Є в наявності
82 519 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 340
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 62 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340D22N4 |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 62 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 10.20 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 908 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Глибина | 309 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 22.0 кВт 3x380 ( ATV340D22N4 )
Відгуки про товар
1
�
Ігор П.
Цей частотник Schneider Altivar 340 на 22 кВт брали для керування потужним двигуном нашої вентиляційної системи. Знаємо, що Schneider Electric — це перевірений бренд, тому очікування були високі. І вони виправдалися. Наявність вбудованого ЕМС-фільтра дуже спростила монтаж, не треба було морочитися з додатковим обладнанням. ПІД-регулятор працює дуже точно, стабільно тримає задані параметри. Сподобалась гнучкість по входах/виходах, легко підключили до нашої АСУТП через Modbus RTU. Для промисловості те, що треба. Відчувається надійність і запас міцності.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340D22N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 340 22.0 кВт 3x380 ( ATV340D22N4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV340D22N4, серії Altivar 340 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV340D22N4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV340D22N4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV340D22N4