ATV320U55N4C Частотний перетворювач Altivar 320 5.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U55N4C |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 14.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 7.50 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 5.5кВт 3-ф/380 ( ATV320U55N4C )
Відгуки про товар
3Віталій С.
Брав для насосної станції, замість старого пускача. Цей Altivar на 5.5 кВт з 3-фазним живленням просто ідеально підійшов. Монтаж в шафу пройшов швидко, габарити дозволяють. Клеми зручні, все зрозуміло по схемі. IP20 для закритої шафи більш ніж достатньо. Вбудований фільтр C2, то менше мороки з електромагнітною сумісністю. Налаштував під тиск, струм 12А тримає стабільно. Чудовий апарат, справжня робоча конячка
Ігор П.
Поставили цей частотник на мішалку в цеху. 5.5 кВт вистачає з головою. Ціна, звісно, кусається, але знав, що беру Schneider. Зате надійність на рівні, працює норм, не глючить. Перший частотник у мене такий, але в цілому задоволений.
Олег К.
Давно працюю з частотниками Schneider Altivar, і ця модель 5.5 кВт не підкачала. Ставили його на транспортер для подачі сировини. Запустився без проблем, налаштування зрозумілі для тих, хто вже працював з цією серією. Трифазне живлення, як завжди, стабільне, вбудований ЕМС-фільтр одразу знімає питання по сумісності. Працює чітко, як годинник. Для промисловості те, що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U55N4C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |