ATV320U22N4B Частотний перетворювач Altivar 320 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U22N4B |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 3.00 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 2.2кВт 3-ф/380 ( ATV320U22N4B )
Відгуки про товар
3Віктор Семенюк
Довелось міняти старий частотник на компресорі, який відпрацював своє. Вирішили взяти Schneider Altivar 320, бо вже є досвід з цим брендом. Модель U22N4B без проблем замінила попередника, ніяких переробок робити не довелось. Потужності 2.2кВт вистачає з головою. Працює тихо, без зайвих вібрацій. Для довгої служби компресора це дуже важливо. Надійне рішення, не підводить ніколи.
Олег Петрович
Ставив цей частотник (ATV320U22N4B) на вентиляційну установку у великому цеху. Габарити норм, в шафу стало ідеально. Клеми зручні, все підключив швидко. Інструкція, до речі, зрозуміла, хоч і велика. Пуско-наладка пройшла без танців з бубном, все одразу запрацювало як треба) На вигляд добротний, видно що не Китай за 3 копійки. Задоволений, клієнт теж.
Ігор Кравченко
Працюємо з Altivar 320 вже не перший рік, переважно на лініях сортування. Ця модель U22N4B відмінно вписалась у нашу систему керування транспортером. Інтеграція з ПЛК Rockwell пройшла без проблем, всі потрібні Modbus регістри доступні, налаштували за пару годин. PID-регулятор тримає швидкість стабільно, навіть при змінному навантаженні. Як завжди, Schneider тримає марку, надійність на висоті. Для серйозного виробництва — це те, що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U22N4B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |