ATV320U07N4C Частотний перетворювач Altivar 320 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (4)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U07N4C |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 1.20 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 0.7кВт 3-ф/380 ( ATV320U07N4C )
Відгуки про товар
4Сергій М.
Міняли старий совєтський пускач у системі вентиляції на заводі. Ставили цей частотник Шнайдер АтV320. Перше що звернуло увагу – компактність, в шафу вліз без проблем. Дуже зручно, що він по сумісності добре став замість попереднього движка, не треба було багато переробляти проводку. Вже маємо схожі частотники цієї серії, працюють по 10-15 років без нарікань, тому вибір був очевидний. Діагностика через панель зрозуміла, можна швидко відслідкувати будь-які відхилення. Для обслуговування це великий плюс, не треба тратити години на пошук несправності. Якісна річ, своїх грошей вартує.
Михайло Кравченко
Для нашої невеликої меблевої фабрики шукав надійне рішення для верстата, щоб не було простоїв. Вибрав Schneider Altivar, бо чув багато хорошого. Так, він дорожчий за деякі китайські аналоги, але ми отримали якість. Налаштував не сам, покликав спеціаліста, але він сказав, що все досить логічно. Верстат тепер працює плавніше, оброблена поверхня краща. Задоволений вкладенням.
Олег Д.
я ставив цей частотник шнайдер на насос для водопостачання. клеми норм, інструкція як завжди у них трохи замудрена, але розібрався. запустився з першого разу. працює тихо, ніяких сюрпризів)
Ігор Петренко
Встановили Altivar ATV320U07N4C на новий конвеєр у цеху. Підключення до нашого ПЛК через Modbus пройшло без проблем, все одразу запрацювало як треба. Налаштування PID контролера досить гнучке, вдалось досягти стабільної роботи без ривків. Надійність у Schneider Electric завжди на висоті, це важливо для безперервного виробництва. Рекомендую для відповідальних задач.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U07N4C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |