ATV320U07N4B Частотний перетворювач Altivar 320 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U07N4B |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 2.60 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 0.7кВт 3-ф/380 ( ATV320U07N4B )
Відгуки про товар
1Володимир, електрик
Взяли цей частотник Schneider Altivar 320 на 0.7кВт для невеликого конвеєра. Що сказати, Schneider є Schneider — надійність тут на першому місці. Зразу сподобалось, що він вузенький, всього 45мм шириною, в шафі місця небагато займає. Пусконаладка пройшла без проблем, всі клеми доступні, вбудований потенціометр дуже доречний для швидкого налаштування швидкості. І те, що фільтр ЕМС вже стоїть, також плюс, не треба окремо думати. Зв'язались з ним по Modbus RTU без проблем. Для такої потужності 0.7 кВт такий функціонал це дуже добре. Є і гальмівний модуль, якщо треба швидка зупинка. Класно, що є можливість підключити різні датчики, до 3 аналогових входів, нам якраз треба було.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U07N4B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |