ATV320U07M2C Частотний перетворювач Altivar 320 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U07M2C |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.8 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 1.10 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 0.7кВт 1-ф/220 ( ATV320U07M2C )
Відгуки про товар
2Іван П.
Купив цей перетворювач для невеликого движка на подачу. У нас тільки одна фаза в цеху, а моторчик трифазний був. З цим Шнайдером все ок, запустив без проблем. Є вбудований потенціометр, дуже зручно швидкість регулювати прямо на місці. Вже місяць працює, без нарікань. Тепер не треба голову ламати, як 3 фази тягнути.
Олексій В.
Давно шукав толковий частотник на 0.7 кВт, щоб з однієї фази 220В отримати три фази для невеликого верстата в майстерні. Цей Altivar 320 від Schneider Electric зайшов ідеально. Поставив сам, підключення зрозуміле, клеми зручні. Що порадувало, так це вбудований ЕМС фільтр, не треба докуповувати. Та й регулятор ПІД є, якщо для насоса потім знадобиться. Габарити компактні, в шафу вліз без проблем. А те що з Modbus працює, то це взагалі супер для майбутньої автоматизації.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U07M2C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |