ATV212WU30N4 Частотний перетворювач Altivar 212 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 212 |
| SKU | ATV212WU30N4 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 7.2 A |
| Максимальна вихідна частота | 200 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Розширена панель програмування | VW3A1101 |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 212 3.0кВт 3-ф/380 ( ATV212WU30N4 )
Відгуки про товар
1Олег К.
Ставили цей Schneider Altivar 212 на систему вентиляції в бізнес-центрі, для двигуна на 3 кВт. Ну, що тут казати, Schneider – це завжди якість. Сподобалось, що PID регулятор є, для підтримки потрібного тиску в повітроводі він незамінний. Підключили через RS485 до нашої BMS-системи, все запрацювало з першого разу без проблем. Максимальна частота 200 Гц – для наших потреб вистачає з головою. З мінусів – вбудована панель незнімна, але ми нею рідко користуємось. Вважаю, для відповідальних задач, де надійність пріоритет, цей ПЧ дуже добрий варіант. Працює стабільно, EMC фільтр свою справу робить.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV212WU30N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |