ATV212WU22N4 Частотний перетворювач Altivar 212 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 212 |
| SKU | ATV212WU22N4 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 5.1 A |
| Максимальна вихідна частота | 200 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Розширена панель програмування | VW3A1101 |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 212 2.2кВт 3-ф/380 ( ATV212WU22N4 )
Відгуки про товар
1Олег К.
Поставили цей Altivar 212 на об'єкт для керування вентилятором в системі припливно-витяжної вентиляції. Потужності 2.2 кВт вистачає з головою. З Schneider Electric працюємо давно, обладнання завжди надійне. Цей частотник не виключення. Сподобалось, що вже має вбудований ЕМС-фільтр, це спростило монтаж і не треба було замовляти його окремо. ПІД-регулятор добре тримає задані параметри по тиску. Інтегрували його в загальну АСУТП через RS485 без проблем. Векторне керування без енкодера теж виручило, динаміка пуску і зупинки двигуна стала набагато плавніше. Надійний апарат, точно можу сказати.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV212WU22N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |