ATV212WD55N4 Частотний перетворювач Altivar 212 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 212 |
| SKU | ATV212WD55N4 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 116 A |
| Максимальна вихідна частота | 200 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Розширена панель програмування | VW3A1101 |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 212 55.0кВт 3-ф/380 ( ATV212WD55N4 )
Відгуки про товар
2Андрій П.
Брали Altivar 212 на 55кВт для системи вентиляції великого виробничого приміщення. Що казати, Schneider є Schneider. Двигун запускається дуже плавно, без ривків, шуму від механізмів стало значно менше. Скарг на роботу немає. Для наших задач по вентиляції це норм рішення. Хоча панель управління і незнімна, це не критично для нас. ціна для Schneider може і висока, але воно того варте для такої потужності та надійності)
Олег М.
Поставили цей частотник на потужний компресор у цеху. Schneider Electric Altivar 212 на 55 кВт, як завжди, порадував. PID-регулятор тримає задані параметри без проблем, а векторне керування дає дуже чіткий контроль над двигуном. Присутність ЕМС-фільтра одразу з коробки - це жирний плюс, менше мороки з наведеннями. RS485 одразу підключили до нашої системи, інтеграція пройшла гладко. З Schneider завжди впевнений у стабільній роботі.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV212WD55N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |