ATS48D47Q Пристрій плавного пуску ATS48 47A 400B
Є в наявності
sku: ATS48D47Q
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
Бренд: Schneider Electric
Серія: ATS48
струм : 47 А
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія ATS48
sku ATS48D47Q
струм 47 А
Документація. Пристрій плавного пуску ATS48 47A 400B ( ATS48D47Q )
Відгуки про товар
1
Володимир, електрик
Поставили цей Schneider Electric ATS48D47Q на потужний насос, що крутить 400В двигун. Струм там немаленький, 47 ампер. Що можу сказати, Schneider тримає марку. Пуск дійсно плавний, без ривків, одразу видно, що мережа не просідає. Для двигуна теж добре, знос менший буде. Робота з ним була зрозуміла, монтаж стандартний. Апарат надійний.
ПОДІБНІ ATS48D47Q ТОВАРИ
Характеристики
БрендSchneider ElectricSchneider ElectricSchneider ElectricSchneider ElectricSchneider Electric
СеріяATS22ATS22ATS430ATS480ATS48
струм , А4747474747
На цій сторінці інформація про Пристрій плавного пуску ATS48 47A 400B ( ATS48D47Q ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для ATS48D47Q, серії ATS48 від виробника Schneider Electric . Купити ATS48D47Q і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити ATS48D47Q тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. ATS48D47Q