PEDROLLO4808 DRAGE-FECAL POSSP PEDROLLO ZXM 1A/40
sku: PEDROLLO4808
Орієнтовна ціна
23 665 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 220 В
Тип насоса: Дренажно-фекальні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO4808 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,6 кВт |
| Максимальний натиск | 10 м |
| Маса | 11,7 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | +40 що перекачується |
| Висота | 378 мм |
| Тип насоса | Дренажно-фекальні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
DRAGE-FECAL POSSP PEDROLLO ZXM 1A/40 ( PEDROLLO4808 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO4808, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO4808
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO4808 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO4808