PEDROLLO4798 Pedrollo MCM 10/50-I насоса для дренажу
sku: PEDROLLO4798
Орієнтовна ціна
43 371 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Дренажно-фекальні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO4798 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Максимальний натиск | 10.7 м |
| Маса | 9,5 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | +40 що перекачується |
| Висота | 434 мм |
| Тип насоса | Дренажно-фекальні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Pedrollo MCM 10/50-I насоса для дренажу ( PEDROLLO4798 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO4798, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO4798
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO4798 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO4798