PEDROLLO4525 Дренажний насос Pedrollo tor 5
sku: PEDROLLO4525
Орієнтовна ціна
29 730 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 220 В
Тип насоса: Дренажний насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO4525 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,92 кВт |
| Максимальний натиск | 14,5 м |
| Маса | 11,1 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | + 40 що перекачується |
| Висота | 334 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Тип насоса | Дренажний насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Дренажний насос Pedrollo tor 5 ( PEDROLLO4525 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO4525, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO4525
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO4525 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO4525