PEDROLLO3991 Насосна станція Pedrollo JSWM 2AX-24
sku: PEDROLLO3991
Орієнтовна ціна
22 606 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насосна станція
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO3991 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Максимальний натиск | 52 м |
| Маса | 23 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Тип насоса | Насосна станція |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насосна станція Pedrollo JSWM 2AX-24 ( PEDROLLO3991 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO3991, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO3991
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO3991 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO3991