PEDROLLO2878 Насос поверхневий Pedrollo JSWm 2C
sku: PEDROLLO2878
Орієнтовна ціна
16 291 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 220 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO2878 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Маса | 13 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 201 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий Pedrollo JSWm 2C ( PEDROLLO2878 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO2878, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO2878
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO2878 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO2878