MX2-A4075-E Частотний перетворювач MX2 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Omron |
| Серія | MX2 |
| SKU | MX2-A4075-E |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 23 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | 1 |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MX2 11.0кВт 3-ф/380 ( MX2-A4075-E )
Відгуки про товар
2Петро І.
Купив цей частотний перетворювач Omron на 11кВт для нашого деревообробного верстата. До цього пуск був жорсткий, тепер все плавно, без ривків. Майже місяць в роботі, політ нормальний. Головне, що верстат тепер не страждає від пускових навантажень. Простий в налаштуванні, сам розібрався, та й консультант магазину все доступно пояснив) Задоволений покупкою.
Олег К.
Взяли цей частотник Omron MX2 для модернізації конвеєрної лінії, мотор 11кВт. Що сказати, апарат норм. Векторне керування без енкодера тримає оберти як треба, а з ПІД-регулятором ми змогли ідеально вирівняти подачу. Живлення 380В три фази. Пускові моменти до 130% витягує без проблем, движок працює рівно. Omron є Omron, надійність відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MX2-A4075-E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |