MX2-A4055-E Частотний перетворювач MX2 7.5кВт 3-ф/380
sku: MX2-A4055-E
Є в наявності
35 914 грн
Бренд: Omron
Серія: MX2
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 17,5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Omron |
| Серія | MX2 |
| SKU | MX2-A4055-E |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 17,5 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | 1 |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MX2 7.5кВт 3-ф/380 ( MX2-A4055-E )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Брав цей Omron MX2-A4055-E на 7.5 кВт для модернізації лінії розливу, де стояв старий частотник. Сподобалось, що Omron, це завжди надійно. Запускав асинхронник, треба було тримати момент на низьких обертах. Векторне керування без датчика справляється відмінно, мотор не втрачає потужності. ПІД-регулятор теж виручив, бо є потреба стабілізувати тиск в системі. Монтаж без проблем, клеми зручні. Поки працює як годинник, навантаження тримає добре. Ок, можу радити цю серію для таких задач.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MX2-A4055-E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MX2 7.5кВт 3-ф/380 ( MX2-A4055-E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для MX2-A4055-E, серії MX2 від виробника Omron
.
Купити MX2A4055E
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
MX2-A4055-E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
MX2-A4055-E