MX2-A4040-E Частотний перетворювач MX2 5.5кВт 3-ф/380
sku: MX2-A4040-E
Є в наявності
28 319 грн
Бренд: Omron
Серія: MX2
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 11.1 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Omron |
| Серія | MX2 |
| SKU | MX2-A4040-E |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 11.1 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | 1 |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MX2 5.5кВт 3-ф/380 ( MX2-A4040-E )
Відгуки про товар
1
�
Сергій, інженер
Брав цей частотник Omron MX2 на 5.5кВт для керування насосом на очисних спорудах. Працює від трифазної мережі 380В, видає теж 380В. Досить непоганий апарат, струм 11.1А, що відповідає заявленому. Встановлюється легко, підключення стандартне. Векторний контроль справляється зі своєю задачею, двигун працює стабільно, без зайвих вібрацій. Регулятор ПІД допомагає тримати тиск в системі як треба. IP20, тому ставив у шафу. Задоволений роботою, Omron як завжди тримає марку.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MX2-A4040-E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MX2 5.5кВт 3-ф/380 ( MX2-A4040-E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для MX2-A4040-E, серії MX2 від виробника Omron
.
Купити MX2A4040E
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
MX2-A4040-E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
MX2-A4040-E