MX2-A4022-E Частотний перетворювач MX2 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Omron |
| Серія | MX2 |
| SKU | MX2-A4022-E |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 6.9 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | 1 |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MX2 3.0кВт 3-ф/380 ( MX2-A4022-E )
Відгуки про товар
2Ольга К.
Купували перетворювач частоти Omron MX2, щоб згладити пуски насоса на виробництві. У нас там 3 кВт двигун, і старий пускач постійно проблеми робив. Консультант з chastotnik.ua підказав цю модель. Все чітко підключили, тепер насос стартує плавно, без ривків. Погані відгуки не зустрічав по Омрону, сподіваюся, прослужить довго
Андрій П., Інженер
Брав цей частотник Omron MX2 на 3.0кВт для модернізації лінії. Підключив до трифазного движка 380В, як раз по характеристикам підійшло. Працює стабільно, векторне керування відчутно краще тримає момент на низьких оборотах. ПІД-регулятор налаштував без проблем, що дуже зручно для підтримки заданих параметрів процесу. Надійний апарат, IP20 для шафи норм. Omron як завжди на висоті
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MX2-A4022-E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |