MX2-A4004-E Частотний перетворювач MX2 0.7кВт 3-ф/380
sku: MX2-A4004-E
Є в наявності
16 146 грн
Бренд: Omron
Серія: MX2
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.1 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Omron |
| Серія | MX2 |
| SKU | MX2-A4004-E |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 2.1 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | 1 |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MX2 0.7кВт 3-ф/380 ( MX2-A4004-E )
Відгуки про товар
1
�
Анатолій К.
Поставили цей ПЧ Omron MX2 на невеликий конвеєрний движок 0.7 кВт. Працює стабільно, без нарікань. Наявність векторного керування без датчика і ПІД-регулятора дозволяє тонко налаштувати процес. З 380В три фази на вхід і вихід - класика. Для нашого виробництва це був оптимальний вибір, особливо враховуючи, що Omron завжди відрізнявся надійністю в автоматизації. До цього стояли старі "пускачі", то тепер є нормальна гнучкість в управлінні швидкістю.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MX2-A4004-E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MX2 0.7кВт 3-ф/380 ( MX2-A4004-E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для MX2-A4004-E, серії MX2 від виробника Omron
.
Купити MX2A4004E
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
MX2-A4004-E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
MX2-A4004-E