FX0N-3A Аналоговий модуль; 8 біт; 2 аналогові входи; 1 аналоговий вихід.
sku: FX0N-3A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FX-1N
тип модуля: EXT
supply_voltage:
output_type:
Інтерфейс: Немає
Число входів: 2
Кількість релейних виходів:
USB порт:
Число дискретних виходів:
high_speed_outputs:
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серія | FX-1N |
| тип модуля | EXT |
| sku | FX0N-3A |
| supply_voltage_V | 24DC #5DC |
| Число входів | 2 |
| Число дискретних входів | Немає |
| Напруга входу | Немає |
| Тип дискретних вхідних сигналів | Немає |
| Число аналогових входів | 2 |
| Тип аналогових входів | 4-20mA #0-10V #0-5V |
| Число високочастотних входів | Немає |
| Частота входів | нет кГц |
| Число виходів | 1 |
| Тип дискретних виходів | Немає |
| Число аналогових виходів | 1 |
| Тип аналогових виходів | 4-20mA #0-10V #0-5V |
| Максимальна напруга / струм виходу загальний на точку | Немає |
| Кількість портів | Немає |
| Інтерфейс | Немає |
Документація. Аналоговий модуль; 8 біт; 2 аналогові входи; 1 аналоговий вихід. ( FX0N-3A )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ FX0N-3A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | Schneider Electric | Siemens | Siemens | Siemens |
| Серія | AS | SR3 | LOGO-8 | LOGO-8 | LOGO-8 |
| тип модуля | EXT | EXT | EXT | EXT | EXT |
| supply_voltage | - | - | - | - | - |
| output_type | - | - | - | - | - |
| Інтерфейс | Немає | Немає | |||
| Число входів | 8 | 4 | |||
| Кількість релейних виходів | - | - | - | - | - |
| USB порт | - | - | - | - | - |
| Число дискретних виходів | - | 2 | |||
| high_speed_outputs | - | - | - | - | - |
На цій сторінці інформація про
Аналоговий модуль; 8 біт; 2 аналогові входи; 1 аналоговий вихід. ( FX0N-3A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для FX0N-3A, серії FX1N від виробника Mitsubishi Electric
.
Купити FX0N3A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
FX0N-3A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
FX0N-3A