SV220IG5A-4 Частотний перетворювач iG5A 22.0кВт 3-ф/380
sku: SV220IG5A-4
Є в наявності
92 589 грн
Бренд: LS
Серія: iG5A
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 45 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | LS |
| Серія | iG5A |
| SKU | SV220IG5A-4 |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 45 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
| Число/тип аналогових входів | 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA) |
Документація. Частотний перетворювач iG5A 22.0кВт 3-ф/380 ( SV220IG5A-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олег П.
Поставили цей LS iG5A на лінію транспортування, де потрібна була стабільна швидкість і точний контроль моменту на двигуні 22 кВт. Частотник справляється. Векторне керування добре відпрацьовує навантаження, без ривків. Налаштування не викликало проблем, хоча панель незнімна, але це дрібниці. Підключили по RS485 до нашого контролера, все ок. ПІД-регулятор теж виручив для підтримки заданого параметру. Загалом, для промислових задач з такими характеристиками, LS себе показує досить гідно
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV220IG5A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач iG5A 22.0кВт 3-ф/380 ( SV220IG5A-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SV220IG5A-4, серії iG5A від виробника LS
.
Купити SV220IG5A4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SV220IG5A-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SV220IG5A-4