SV110IG5A-4 Частотний перетворювач iG5A 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | LS |
| Серія | iG5A |
| SKU | SV110IG5A-4 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 24 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
| Число/тип аналогових входів | 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA) |
Документація. Частотний перетворювач iG5A 11.0кВт 3-ф/380 ( SV110IG5A-4 )
Відгуки про товар
2Ігор Степанович
Купили цей частотник SV110IG5A-4 для управління вентилятором у цеху. Чесно кажучи, в техніці не сильно розбираюсь, але нам його порекомендували як надійний варіант. 11 кВт вистачило з запасом, вентилятор тепер працює тихо і рівномірно. Раніше були перепади, а тепер все стабільно. Монтажники поставили його швидко, кажуть, що LS непогані апарати, надійні. Для нашого невеликого виробництва – те що треба, не переплатили і працює як годинник. Головне, що ніяких проблем з ним немає, включили і забули)
Олег К.
Поставили цей LS iG5A на 11 кВт для нашої водопостачальної станції. Зі своєю задачею справляється чудово, двигун запускається плавно, гідроударів нема. ПІД-регулятор тримає тиск як треба, налаштували досить швидко. Приємно, що є вбудований гальмівний модуль, для наших режимів роботи це важливо. Векторне керування без енкодера теж працює достойно, тримає оберти стабільно навіть під навантаженням. Корейці молодці, за свою ціну дуже гідний "частотник". Зв'язали по RS485 з нашим ПЛК без проблем, всі параметри видно. 8 дискретних входів теж вистачило з головою.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV110IG5A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |