SV008IC5-1 Частотний перетворювач iC5 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | LS |
| Серія | iC5 |
| SKU | SV008IC5-1 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
Документація. Частотний перетворювач iC5 0.7кВт 1-ф/220 ( SV008IC5-1 )
Відгуки про товар
2Михайло В.
придбав оцей перетворювач LS iC5, 0.7кВт, для верстата в майстерню. підключив моторчик, тепер можна плавно регулювати обороти, а то раніше як вмикав, то аж світло моргало по всьому гаражу) маленький, компактний, не заважає. з установкою розібрався, там все просто. норм штука)
Сергій К.
Брав цей частотник LS iC5 на 0.7 кВт для невеликого конвеєра в цеху. Що скажу – за свої гроші апарат цілком робочий. Однофазний вхід 220В, вихід на три фази, що було критично. Вбудований потенціометр дуже зручний для ручного регулювання оборотів. Сподобалось, що є скалярне та векторне керування без енкодера, для наших задач цього достатньо. ПІД-регулятор теж є, хоч поки не використовував. ЄМС фільтр вже стоїть, це плюс. Перевантажувальну здатність в 150% тримає нормально при пусках. Зручно, що компактний.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV008IC5-1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |