ESMD751X2SFA Частотний перетворювач ESMD 0.7кВт 1-ф/220
sku: ESMD751X2SFA
Є в наявності
9 381 грн
Бренд: Lenze
Серія: ESMD
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 4 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESMD |
| SKU | ESMD751X2SFA |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESMD 0.7кВт 1-ф/220 ( ESMD751X2SFA )
Відгуки про товар
2
�
Сергій П.
Ставив цей перетворювач Delta VFD-EL на витяжку в цеху. 1.5кВт. Габарити норм, не займає багато місця в шафі. Клеми зручні, підключав без проблем. Порадувала вбудований ЕМС-фільтр, не треба докуповувати окремо. Запустив швидко, все по інструкції. Движок працює плавно, без ривків. Хороша робоча конячка.
�
Олег К.
Купив цей частотник Delta VFD-EL для свого невеликого конвеєра. До цього ніколи не мав справи з такими пристроями, але підключив сам. Інструкція зрозуміла. Все працює як годинник. Для малого бізнесу саме те, що треба
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESMD751X2SFA ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ESMD 0.7кВт 1-ф/220 ( ESMD751X2SFA )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ESMD751X2SFA, серії ESMD від виробника Lenze
.
Купити ESMD751X2SFA
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ESMD751X2SFA тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ESMD751X2SFA