ESMD751L4TXA Частотний перетворювач ESMD 0.7кВт 3-ф/380
sku: ESMD751L4TXA
Є в наявності
14 689 грн
Бренд: Lenze
Серія: ESMD
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.5 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESMD |
| SKU | ESMD751L4TXA |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.5 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESMD 0.7кВт 3-ф/380 ( ESMD751L4TXA )
Відгуки про товар
1
�
Олег В.
Давно працюємо з Lenze ESMD, і цей частотник ESMD751L4TXA на 0.7 кВт не підвів. Стабільна робота, як завжди від цього бренду. Поставили його на невеликий конвеєр, справляється чудово. Що класно, так це вбудований ЕМС фільтр – менше мороки з наводками. Наявність ПІД-регулятора теж до речі, для підтримки параметрів лінії дуже зручно. Підключення 3x380, все стандартно. Налаштували швидко, движок працює плавно, без ривків.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESMD751L4TXA ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ESMD 0.7кВт 3-ф/380 ( ESMD751L4TXA )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ESMD751L4TXA, серії ESMD від виробника Lenze
.
Купити ESMD751L4TXA
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ESMD751L4TXA тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ESMD751L4TXA