E82EV751K2C Частотний перетворювач 8200 Vector 0.7кВт 1-ф/220
sku: E82EV751K2C
Є в наявності
17 976 грн
Бренд: Lenze
Серія: 8200 Vector
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 4 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Lenze |
| Серія | 8200 Vector |
| SKU | E82EV751K2C |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 4 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач 8200 Vector 0.7кВт 1-ф/220 ( E82EV751K2C )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Брав цей частотник Lenze 8200 Vector на 0.7кВт для невеликої конвеєрної лінії на виробництві. Вхід 1 фаза, вихід 3 фази, як раз те що треба було. Задоволений, що є векторне керування, це дає можливість точно тримати швидкість, коли навантаження міняється. А ще ПІД-регулятор знадобився для підтримки постійного тиску в системі. В роботі стабільний, є вбудований ЕМС-фільтр, тож з наводками проблем немає. Вже третій місяць працює без питань.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E82EV751K2C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач 8200 Vector 0.7кВт 1-ф/220 ( E82EV751K2C )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E82EV751K2C, серії 8200 Vector від виробника Lenze
.
Купити E82EV751K2C
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E82EV751K2C тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E82EV751K2C