E82EV113K4C Частотний перетворювач 8200 Vector 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Lenze |
| Серія | 8200 Vector |
| SKU | E82EV113K4C |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 23.5 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач 8200 Vector 11.0кВт 3-ф/380 ( E82EV113K4C )
Відгуки про товар
2Ігор
Купили частотник Lenze 11кВт для нашого виробництва, щоб насос не палив двигун при пуску. Раніше постійно були проблеми, а тепер все норм. Запускається плавно, працює тихо. Менеджер магазину допоміг підібрати, бо я в цьому не сильно розбираюсь. Головне, що обладнання працює без збоїв і це вже добре)
Олександр Іванович
Взяли цей частотник Lenze 8200 Vector на 11 кВт для нашого конвеєра з важким пуском. Працює як годинник. Особливо порадував векторний режим без зворотного зв'язку, дозволяє гарно тримати момент навіть на малих обертах. З ПІД-регулятором теж не було проблем, налаштували швидко для підтримки стабільної швидкості. Вхід 3x380, вихід теж, все чітко. Із вбудованим ЕМС фільтром менше мороки з наводками в системі. Lenze завжди стабільно працює, що тут казати, це не перший ПЧ цього бренду у нас.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E82EV113K4C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |