GD200A-075G/090P-4 Частотний перетворювач GD200A 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-075G/090P-4 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 150 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 75.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-075G/090P-4 )
Відгуки про товар
2Петро Іваненко
взяв цей інвертор INVT GD200A для насоса на 75квт на зрошення поля. до цього постійно були проблеми з пуском, мережу садило. зараз норм. поставили, електрик наш швидко розібрався, що там знімний пульт є, потенціометр вбудований, це зручно. моторчик працює плавно, без ривків. і ціна була адекватна, не переплачував за бренд. для аграрного сектора саме то)
Олег Ковальчук
Брали цей частотник INVT GD200A на 75кВт для модернізації конвеєрної лінії. Раніше стояли старі пускачі, двигуни грілися. З цим ПЧ картина змінилась. Зразу порадував вбудований ПІД-регулятор, для нашої задачі з підтримкою сталої швидкості конвеєра це дуже в тему. По RS485 інтегрували його в загальну систему моніторингу. Фільтр ЕМС теж є, що спрощує питання з сумісністю. В цілому, за свою ціну дуже гідний варіант. 380В, 75 кВт – справляється на відмінно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-075G/090P-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |