GD20-075G-4 Частотний перетворювач GD20 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD20 |
| SKU | GD20-075G-4 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 150.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 180.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 11.0 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач GD20 75.0кВт 3-ф/380 ( GD20-075G-4 )
Відгуки про товар
2Олена, менеджер з закупівель
Шукали частотники на виробництво, замовляли INVT GD20 75кВт. Менеджери Chastotnik.ua проконсультували, допомогли з вибором, бо потрібна була саме така потужність і з можливістю підключення до нашої системи. Оперативно відвантажили, всі документи були в порядку. Надійний постачальник, працюємо з ними вже не вперше. Ціна теж цілком адекватна, враховуючи характеристики.
Ігор, інженер АСУТП
Взяли цей частотник INVT GD20 на 75 кВт для модернізації конвеєра. Що сказати, як для своєї ціни - апарат дуже навіть. Векторне керування без енкодера відпрацьовує досить точно, движок на 400 Гц не розганяли, але на наших режимах 50-80 Гц все чітко. Сподобалось, що Модбас RTU є в базі, з інтеграцією в нашу систему АСУТП проблем не виникло. Вбудований ПЛК на нескладні задачі теж виручає, не треба городить додатковий контролер. Вбудований гальмівний модуль – теж плюс, не треба окремо купувати. Для своїх задач GD20 норм.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD20-075G-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |