GD20-037G-4 Частотний перетворювач GD20 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD20 |
| SKU | GD20-037G-4 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 75.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 90.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 6.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 246 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач GD20 37.0кВт 3-ф/380 ( GD20-037G-4 )
Відгуки про товар
2Микола О.
Купили такий INVT GD20 на 37 кВт для великого насоса на полив. До цього стояв старий пускач, двигун стартував жорстко. Тепер все плавно, без ривків, насос не так гробить мережу. Менеджер з магазину допоміг з підбором, бо сам не дуже розуміюсь на всіх цих технічних нюансах. Для наших потреб працює чудово, свою функцію виконує. Нема питань.
Ігор В.
Брав цей частотник INVT GD20 на 37кВт для модернізації конвеєрної лінії. Вже працював з INVT, знаю, що вони доступні. Ця модель сподобалась, бо є вбудований ПЛК, що спрощує деякі задачі без окремого контролера. Векторне керування без енкодера дає добрий старт для движка, особливо на низьких обертах. Модбас РТУ теж на місці, підключили до нашої системи моніторингу без проблем. Габарити для такої потужності теж досить компактні – в шафу став без переробок. Єдине, що хотілося б більший діапазон аналогових входів, але для наших потреб вистачає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD20-037G-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |