GD10-2R2G-S2-B Частотний перетворювач GD10 2.2кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD10 |
| SKU | GD10-2R2G-S2-B |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 11 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD10 2.2кВт 1-ф/220 ( GD10-2R2G-S2-B )
Відгуки про товар
2Тарас П.
Шукав собі в майстерню частотник, щоб старий 3-фазний мотор на 2.2 кВт запустити від звичайної розетки. Цей INVT GD10 якраз підійшов. Думав, буде складно, але тут все просто – є ручка-потенціометр для швидкості, навіть читати інструкцію не дуже довелось) моторчик тепер тихенько робить, і плавний пуск круто, не смикає нічого) за свої гроші — просто бомба. дякую магазину за консультацію.
Олег К.
Поставив цей INVT GD10 на невеликий фрезерний станок у знайомого, де тільки однофазна мережа. З 2.2 кВт потужності та вхідним 1х220В він видає стабільні 3х220В, движок працює рівненько. Особливо порадував вбудований гальмівний модуль – не треба нічого додатково монтувати, економить місце в шафі. Наявність RS485 для мене плюс, хоч на цьому об'єкті не використовував. Панелька знімна, можна винести на дверцята. Для такої ціни, дуже добрий варіант.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD10-2R2G-S2-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |