SJ700D-550HFEF3 Частотний перетворювач SJ700 55.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700D-550HFEF3
Серія: SJ700
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 135 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія SJ700
SKU SJ700D-550HFEF3
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 135 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
ЕМС фільтр Немає
Висота 550 мм
Ширина 390 мм
Глибина 250 мм