SJ700B-550HFF Частотний перетворювач SJ700 55.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700B-550HFF
Клікніть для збільшення
Hitachi
Є в наявності
Бренд: Hitachi
Серія: SJ700
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 105 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія SJ700
SKU SJ700B-550HFF
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 105 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 550 мм
Ширина 390 мм
Глибина 250 мм
Тормозний модуль Опція
Вбудований ПЛК Є
Вбудований ПІД ПІД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Векторний режим керування з енкодером опция
Документація. Частотний перетворювач SJ700 55.0кВт 3-ф/380 ( SJ700B-550HFF )
Відгуки про товар
1
Ігор Ковальчук
Взяли цей Hitachi SJ700 на 55кВт для вентилятора на виробництві. Частотник потужний, 380В живлення. Вже місяць працює без питань. Сподобалось, що тут векторне керування без енкодера, дуже виручає коли треба стабільну роботу на низьких обертах. ПІД-регулятор також задіяли, тримає тиск в системі дуже точно. По комунікації все ок, підключили його по Modbus RTU до нашого контролера, все швидко завелося. Фільтр ЕМС вже стоїть, не треба було морочитися з додатковим. Навіть ПЛК вбудований, для невеликих задач це прям супер. Габарити немаленькі, 550х390х250 мм, але для такої потужності це очікувано. Загалом, надійна робоча конячка, не очікував іншого від Hitachi.