SUN-8K-SG05LP1-EU Гібридний інвертор 8 кВт 1-ф/220
sku: SUN-8K-SG05LP1-EU
Є в наявності
71 200 грн
Бренд: Deye
Серія: SUN
Живлення: 1x220
Потужність: 8.0 кВт
Напруга акумуляторів: 48 В
Макс. струм заряду: 190 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-8K-SG05LP1-EU |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 8.0 кВт |
| Живлення | 1x220 |
| Напруга акумуляторів | 48 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 190 А |
| Тип зарядного пристрою | Self-adaptation to BMS |
| Номінальна напруга DC | 370 В |
| Макс. напруга DC | 500 В |
| Діапазон напруги MPPT | 200-425 В |
| Діапазон вихідної напруги | 220/380 В |
| Ефективність | 97.6 % |
| Розміри | 330x580x232 мм |
| Вага | 24.0 кг |
| Напруга запуску AC | 125 В |
| Діапазон вхідної напруги AC | 220-230 В |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
Документація. Гібридний інвертор 8 кВт 1-ф/220 ( SUN-8K-SG05LP1-EU )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Поставив собі Deye SUN-8K-SG05LP1-EU кілька місяців тому. Що скажу, річ! У нас в селі світло постійно відключають, а тепер не страшно. 8кВт мені вистачає на все – і на холодильник, і на насос, і навіть телевізор з комп'ютером працюють. З акумом 48В працює чітко, переключення взагалі не помічаю. IP65 — то взагалі круто, бо стоїть він у мене в неопалюваному приміщенні, але це не проблема. Хороша інвестиція в незалежність, реально)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-8K-SG05LP1-EU ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |
На цій сторінці інформація про
Гібридний інвертор 8 кВт 1-ф/220 ( SUN-8K-SG05LP1-EU )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SUN-8K-SG05LP1-EU, серії SUN від виробника Deye
.
Купити SUN8KSG05LP1EU
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SUN-8K-SG05LP1-EU тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SUN-8K-SG05LP1-EU