SUN-8K-SG04LP3-EU Гібридний інвертор 8кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-8K-SG04LP3-EU |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 8.0 кВт |
| Живлення | 1x220 |
| Напруга акумуляторів | 48 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 190 А |
| Тип зарядного пристрою | MPPT |
| Макс. напруга DC | 550 В |
| Діапазон напруги MPPT | 200-850 В |
| Діапазон вихідної напруги | 380/400 В |
| Ефективність | 97.0 % |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
| max_ac_input_current_a | 13 |
Документація. Гібридний інвертор 8кВт 3-ф/380 ( SUN-8K-SG04LP3-EU )
Відгуки про товар
2Віктор М.
Давно хотів поставити собі сонячну станцію, щоб світло не вимикали, а то задовбало вже. Цей Deye інвертор 8кВт, 3 фази, вирішили взяти. Тепер реально спокійно) акуми на 48В заряджає шустро, вистачає на все в будинку, навіть при відключенні. 380 вольт видає стабільно. головне, що світло є завжди
Олег К.
Взяли цей гібридник Deye SUN-8K-SG04LP3-EU для резервного живлення цеху. Сподобалось, що він 3-фазний на 8кВт, це було критично. Діапазон MPPT широкий, 200-850В, дозволяє гнучко підключити сонячні панелі. Акумулятори 48В, діапазон 40-60В — теж норм. Ефективність 97% дуже навіть. Монтажнику сподобалось, що він зрозумілий в підключенні. Проблем з підключенням до мережі 380/400В не було. Max зарядний струм 190А теж відчутно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-8K-SG04LP3-EU ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |